23,04,2024

Behgjet Pacolli, kandidat i vetëm për të parin e AKR-së

Must Read
Behgjet Pacolli

Në njoftimin e lëshuar nga Komisioni Zgjedhor i AKR-së, thuhet se Pacolli si kandidat i vetëm do të vazhdojë garën për të fituar besimin e anëtarësisë së AKR-së në votimin që të mbahet të hënën e ardhshme me 20 shkurt 2017.

“Komisioni Zgjedhor në bashkëpunim të ngushtë me komisionet Zgjedhore të Degëve po vazhdon përgatitjet për zhvillimin sa më të mirë të këtij procesi. Kandidati Pacolli ka të drejtën që për dy ditë të zhvillojë fushatën e tij nëpër Degët e AKR-së”, thuhet në njoftim.

Komisioni Zgjedhor, poashtu njofton se votimi elektronik do të jetë i hapur me datën 18 shkurt 2017, nga ora 00.00 dhe do të qëndrojë hapur deri në ditën e votimit në ora 17.00.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img