29,09,2023

Befasi, ylli i Real Madridit lamtumirë klubit për 75 milionë euro

Must Read

1317442-28342069-2560-1440

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, nuk është i kënaqur me James Rodriguezin dhe nuk llogarit më në shërbimet e tij për skuadrën.

Për këtë arsye, drejtuesit e klubit te Realit janë të gatshëm që ta shesin kolumbianin nëse ndonjë skuadër paguan shumën e kërkuar.

Sipas gazetës britanike The Mirror, Reali kërkon 75 milionë euro për Jamesin dhe çdo klub që paguan këtë shumë, mund të ketë shërbimet e tij në të ardhmen.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Mbahet Akademi solemne e Koncert Memorial në nderim të Dëshmorëve të Kombit në Ferizaj

Mbrëmjen e sontme tek Kompleksi i Varrezave të Dëshmorëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës në Ferizaj, është mbajtur akademi...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img