15,06,2024

Befasi: Mourinho dhe Van Gaal që të dy në United (Foto)

Must Read

vangaal-jose

Storja Mourinho – United duket se ka marrë një kthesë krejtësisht tjetër.

Spekulimet dhe thashethemet të cilat e lidhin Mourinhon me një kalim në United kanë qenë të vazhdueshme muajve të fundit, mirëpo lajmi më i fundit është i papritur.

Sipas “The Sun”, Mourinho do të nënshkruajë me Unitedin, mirëpo Van Gaal nuk do të largohet, transmeton Gazeta Blic.

Van Gaal i mbijetoi “shkarkimeve” të panumërta nga posti i trajnerit të Unitedit, dhe duket se holandezi edhe zyrtarisht do të qëndrojë në ‘Old Trafford’.

“Sun Sport” shkruan se Mourinho do të marrë drejtimin e Unitedit, por te klubi do të qëndrojë edhe Louis Van Gaal.

Plani i ri i Unitedit është ta mbajë Van Gaal në një rol ekzekutiv, ndërsa Mourinhos t’i jepet roli i trajnerit me të përfunduar sezoni. /Gazeta Blic/

vangaal-mourinho

The post Befasi: Mourinho dhe Van Gaal që të dy në United (Foto) appeared first on GazetaBlic.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Varroset me nderime ushtarake nënoficeri i FSK-së që vdiq në vendin e punës

Këtë të shtune është varrosur me nderime ushtarake nënoficeri Muhamet Beqiri, i cili vdiq në vendin e tij të...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img