04,03,2024

BE nis befasishëm takimet në Tiranë

Must Read

Vlahutin nuk ka pranuar të japë asnjë deklaratë për median pas takimit me Ramën i cili përfundoi rreth orës 10:00 të paradites së sotme.

Takimi është zhvilluar në kryeministri dhe vjen një ditë pas ftesës që kreu i kuvendit Ilir Meta bëri për një takim të përbashkët për gjetjen e një zgjidhjeje për miratimin e reformës së drejtësisë me konsesus më 21 korrik 2016.

Knut Fleckenstein ka mbërritur sot në Tiranë,  një ditë pas ftesës që kryeparlamentari Ilir Meta bëri për një takim të përbashkët për gjetjen e një zgjidhjeje për miratimin e reformës së drejtësisë me konsesus më 21 korrik 2016.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person për falsifikim të parasë në Ferizaj 

Me datën 28.02.2024, rreth orës 23:00 policia e stacionit në Ferizaj ka pranuar një informacion se në një lokal,...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img