07,12,2023

Bayerni mund Bremenin dhe shkon në finale (Video)

Must Read

bayern-1

Bayerni ka fituar me rezultat të pastër 2-0 ndaj Werder Bremen në gjysmëfinale të DFB Pokal, për ta siguruar finalen në këtë garë. Thomas Muller shënoi dy herë për Bayernin.

https://www.youtube.com/watch?v=k3yL06zI4j4

https://www.youtube.com/watch?v=AUnzbRb_ISI

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Nënshkruhet marrëveshja për ndërtimin e Qendrës së Mjekësisë Familjare në Prelez të Muhaxherve

Gajtë ditës së sotme kryetari i Ferizajt Agim Aliu ka nënshkruar një marrëveshje me shoqatën "Qëndresa Kosovare" për...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img