02,12,2023

Basha-Ramës: Reflekto dhe prano rekomandimin e 88-të të Venecias

Must Read
Lulzim Basha

“Të ftoj të reflektosh, të qetësohesh, PD dhe unë jemi gati t’i japim Shqipërisë një drejtësi të pakur politikisht dhe të ftojmë ta pranosh rekomandimin e 88-të të Komisionit të Venecias”, u shpreh Basha.

The post Basha-Ramës: Reflekto dhe prano rekomandimin e 88-të të Venecias appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img