16,04,2024

Basha: Nesër fakte tronditëse për implikimin e Tahirit në trafikun e drogës

Must Read
Lulzim Basha

 

“Në Romë me përfaqësuesit më të lartë politiëe mbi gjendjen e rënd të vendit dhe të nesërmen evropiane të Shqipërisë. Nesër fakte të reja tronditëse mbi implikimin e Tahirit dhe të emëruarve të tij në kultivimin dhe trafikun e drogës”, ka shkruar ai në rrjetin social facebook.

The post Basha: Nesër fakte tronditëse për implikimin e Tahirit në trafikun e drogës appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në Ferizaj u shënua 16 Prilli-Dita e të Zhdukurve me Dhunë

Me rastin e 16 Prillit - Ditës të të Zhdukurve me Dhunë në Komunën e Ferizajt, Komuna e Ferizajt...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img