16,04,2024

Basha: Duhet ndërtuar një Shqipëri ndryshe

Must Read

Ai ka shkruar në facebook se qytetarëve duhet tu jepet shpresë për ta ndërtuar një Shqipëri ndryshe.

“Mesazhi kryesor që duhet t’u japim shqiptarëve është se ka shpresë për të ndërtuar një Shqipëri ndryshe, një Shqipëri që mbron ato liri dhe ato rregulla për të cilat sot shqiptarët ikin nga Shqipëria drejt Europës, Amerikës”, ka shkruar në facebook Lulzim Basha.

Kreu i PD-së, çdo ditë po viziton qytete të ndryshme për t’i bindur njerëzit që të bashkohen në protestën e organizuar më 18 shkurt. /Lajmi.net/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në Ferizaj u shënua 16 Prilli-Dita e të Zhdukurve me Dhunë

Me rastin e 16 Prillit - Ditës të të Zhdukurve me Dhunë në Komunën e Ferizajt, Komuna e Ferizajt...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img