09,12,2023

Barcelona shet sulmuesin e madh!

Must Read

1-277-4-650x358 (1)

Barcelona është e gatshme ta shesë sulmuesin Neymar për të përmirësuar gjendjen ekonomike në klub.

Neymar mund të largohet nga Barcelona, pas përfundimit të këtij sezoni.

Gjiganti katalan është i gatshëm ta shesë sulmuesin për të përmirësuar gjendjen ekonomike në klub, ka bërë të ditur tabloidi britanik “The Sun”, përcjell “Lajmi.net”.

Barcelona raportohet se është në borxh të madh.

Dhe, shitja e një futbollisti të rëndësishëm si Neymar mund të ndihmojë daljen nga kriza.

 

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Paraburim prej 40 ditësh për “baronin e drogës” Gëzim Çela, i cili dje u arrestua në Ferizaj

Paraburgim ndaj G.Ç., i kërkuar nga Republika e Shqipërisë në bazë të urdhër arrestit ndërkombëtar për shkak të veprave...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img