25,05,2024

Barcelona-Real Madrid [Live]

Must Read

1-barca-real_9749

Barcelona dhe Real Madridit takohen sot në Camp Nou duke filluar nga ora 20:30, shkruan portali arbresh.info. Në linkun më poshtë mund të shikoni ndeshjen drejtpërsëdrejti.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Policia kap shoferët me dronë në vijë të plotë, 200 euro gjobë dhe heqje e patentë-shoferit për 3 muaj

Policia ka njoftuar se në rrugën magjistrale Ferizaj-Viti, saktësisht në fshatin Gërlicë të Ferizajt ka ndaluar dy shoferë, njëri...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img