26,05,2024

Barcelona – Real Madrid: Ky është super formacioni i kombinuar i ‘El Clasico’ (Foto)

Must Read

ronaldo-messi

Kur na ndajnë vetëm pak orë nga superpërballja Barcelona – Real Madrid, gazeta madrilene ‘Marca’ zhvilloi një sondazh për të përcaktuar një super 11-she të përbërë nga futbollistët e të dyja skuadrave.

Rezultati ishte 7-4 në favor të Barcelonës me lexuesit e Marcës që mbështetën në masë yjet e skuadrës katalanase, edhe pse shumica e atyre që kanë votuar mund të kenë qenë tifozë të Realit.

Surpriza e madhe e 11-shes më të mirë nga konitgjenti i futbollistëve që kanë dispozicion Luis Enrique dhe Zidane, është Cristiano Ronaldo.

Shikoni formacionin e plotë më poshtë:

Superformacioni-i-Marcas

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person në Ferizaj, i dyshuar se ka kryer rrëmbim të një personi në Fushë Kosovë

Me datë 25.05.2024 rreth orës 09:35 policia rajonale e Ferizajt ka pranuar një informatë me telefon nga një femër...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img