30,09,2023

Barcelona-Real Madrid, katër kartona të verdhë

Must Read

Gareth+Bale+Gerard+Pique+FC+Barcelona+v+Real+6uAt2bNlB_Fx

Në El Clasicon që aktualisht është duke u zhvilluar në Camp Nou ndëmjet Barcelonës dhe Real Madridit, gjyqtari i ndeshjs Alejandro Jose Hernandez ka ndëshkuar deri tani katër lojtarë me karton të verdhë, shkuran portali arbresh.info.

Real Madrid: Sergio Ramos është ndëshkuar në minutën e 10′, ndërsa Dani Carvajal në minutën e 18′

Barcelona: Sulmuesi Luis Suarez është ndëshkuar në minutën e 27′, ndërsa Javeier Mascherano vetëm dy minuta më vonë.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Mbi 41 milion euro është buxheti i Komunës së Ferizajt, i miratuar për vitin e ardhshëm

Këtë të premte është mbajtur mbledhja e rregullt e Kuvendit të Komunës së Ferizajt, e kryesuar nga kryesuesi Xhavit...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img