18,06,2024

Barcelona gjen pasardhësin e Enriques (Foto)

Must Read

Enrique-620x330

Ronald Koeman dëshiron të jetë pasardhës i Luis Enriques në postin e trajnerit të Barcelonës.

Drejtuesve të Barcelonës nuk do t’i duhet shumë kohë që ta gjej pasardhësin Luis Enriques.

Nëse ky i fundit vendos të mos e vazhdojë qëndrimin në klub, gjiganti katalan e ka gati trajnerin e ri. Fjala është për trajnerin aktual të Southamptonit, Ronald Koeman, raporton Fichajes.net

Madje, thuhet se Koeman ka refuzuar ofertën e Evertonit në mënyrë që të pres nëse mund t’i ofrohet posti në Camp Nou. Ish ylli i Holandës e ka drejtuar me sukses këtë sezon skuadrën e Southamptonit në Premierligë.

barca-2

The post Barcelona gjen pasardhësin e Enriques (Foto) appeared first on GazetaBlic.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Aliu: Nënkalimi për vetura dhe këmbësorë tek Stacioni i Policisë, tashmë ka mbyllur gjysmën e punimeve

Kryetari i komunës së Ferizajt, Agim Aliu, ka bërë të ditur se nënkalimi te stacioni i Policisë për vetura...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img