02,12,2023

Bandat shqiptare dhe angleze rrahën në burg për drogë (Video)

Must Read
Rrahja mes bandave

Sipas medieve britanike, arsyeja e këtij sherri është humbja e kontrollit të trafikut të drogës brenda burgut.

“Daily Mail” shkruan se një i burgosur pësoi lëndime të mëdha me thikë dhe u dërgua në spital. Ngjarja ka ndodhur 2 javë më parë, por videoja është bërë publike vetëm sot.

Ndërkohë, policia angleze ka bërë të ditur se në ditët në vijim do të japë detaje të tjera.

//

The post Bandat shqiptare dhe angleze rrahën në burg për drogë (Video) appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img