09,12,2023

Avokati i Popullit flet për diskriminimin në punë

Must Read

avokati-780x439

Institucioni i Avokatit të Popullit sot do të organizojë tryezë diskutimi për diskriminimin në punë.

Tryeza është mbështetur financiarisht nga Këshilli i Evropës.

“Institucioni i Avokatit të Popullit me mbështetjen financiare të Këshillit të Evropës, organizon tryezën e rrumbullakët me temë Diskriminimi në punë dhe lidhur me punën”, thuhet në njoftim.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Policia jep detaje për arrestimin e “baronit të drogës” në Kosovë: Iu gjetën një kallshnikov me dhjetëra fishek

Policia e Kosovës në Ferizaj ka dalë me detaje rreth arrestimit të Gëzim Çelës, ish-punonjësi i policisë shqiptare në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img