03,12,2023

Autobusi përplas vajzën 16-vjeçare

Must Read

Mësohet se në momentin e aksidentit, e reja ka qenë duke kaluar rrugën

Vajza është dërguar në Spitalin e Korçës, ku po merr ndihmën e nevojshme  mjekësore, ndërsa drejtuesi i mjetit është shoqëruar në komisariat.

Policia po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes

The post Autobusi përplas vajzën 16-vjeçare appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img