11,12,2023

Autobusi i Tiranës së Re përplas të riun me biçikletë (FOTO/VIDEO)

Must Read

I riu, emri i të cilit nuk është identifikuar, po udhëtonte me biçikletën e tij, kur papritur autobusi e përplasi dhe e shtriu përtokë.

Ishin kalimtarët e rastit ata që nxituan t’i japin ndihmën e parë djalit, i cili u plagos lehtë dhe mezi po e merrte veten nga përplasja.

Policia do të zbardhë aksidentin, ndërsa pritet të merret në pyetje i riu dhe shoferi i autobusit.

//

The post Autobusi i Tiranës së Re përplas të riun me biçikletë (FOTO/VIDEO) appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Paraburim prej 40 ditësh për “baronin e drogës” Gëzim Çela, i cili dje u arrestua në Ferizaj

Paraburgim ndaj G.Ç., i kërkuar nga Republika e Shqipërisë në bazë të urdhër arrestit ndërkombëtar për shkak të veprave...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img