07,12,2023

Ato janë objekt i hetimit. Mirëpo, shikoni me çfarë transportohen

Must Read

helikopteri-1-1

Janë nxjerrë një pjesë e mbetjeve nga helikopteri i rrëzuar në Liqenin e Shkodrës, ku humbën jetën dy pilotë të Forcave Ajrore.

Megjitha, transportimi i tyre është kryer me ndihmën e një kamionçine private dhe jo me mjete të ushtrisë, apo të organeve kompetente, edhe pse ato janë objekt i hetimit.

helikopteri-1-1

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Nënshkruhet marrëveshja për ndërtimin e Qendrës së Mjekësisë Familjare në Prelez të Muhaxherve

Gajtë ditës së sotme kryetari i Ferizajt Agim Aliu ka nënshkruar një marrëveshje me shoqatën "Qëndresa Kosovare" për...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img