03,12,2023

Atentat ish-të burgosurit në Vlorë

Must Read

Burime nga policia e qytetit bregdetar bëjnë me dije se, shtetasi Armando Sulejmani, 39 vjeç është qëlluar me armë me silenciator.

I plagosuri, mësohet se kishte dalë prej burgut para pak kohësh. Ai u qëllua me armë nga dy persona ende të paidentifikuar.

The post Atentat ish-të burgosurit në Vlorë appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img