16,04,2024

Atalanta – Milan, formacionet zyrtare

Must Read

Atalanta-Milan1-e1459674472137-730x317

Atalanta dhe Milan kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të xhiros së 31’ të Serie A.

Atalanta: Sportiello; Masiello, Stendardo, Paletta, Dramé; De Roon, Cigarini; Kurtic, Diamanti, Gomez; Pinilla

Milan: Donnarumma; Abate Zapata Romagnoli Antonelli; De Sciglio Montolivo Bertolacci Bonaventura; Bacca Luiz Adriano

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ishte në kërkim nga policia, arrestohet 25-vjeçari në Ferizaj

Një 25-vjeçar është arrestuar ditën e hënë në Ferizaj, i njëjti ishte në kërkim nga policia. L.Q ishte i kërkuar me...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img