21,02,2024

Atalanta e befason Milanin, e mund duke përmbysur rezultatin (Video)

Must Read

ata-mil

Atalanta e ka mundur Milanin me rezultatin 2-1. Luiz Adriano shënoi për Milanin nga penalltia, mirëpo Mauricio Pinilla dhe Alejandro Daro Gomez barazuan përmbysën gjithçka.

https://www.youtube.com/watch?v=KG6Z8SwkF5w

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Diskutohet orari i barnatoreve për qytetin e Ferizajt

Sot është mbajtur konsultimi publik për plotësim-ndryshimin e Rregullores për caktimin e orarit të punës së veprimtarive afariste dhe...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img