03,12,2023

Asgjësohen 3100 rrënjë kanabis

Must Read
Kanabis Sativa

Policia shqiptare bën të ditur se droga është gjetur në vendin e quajtur “Gropa e Odries”, në fshatin Odrie.

Ndërkohë policia po punon për identifikimin dhe kapjen e autorëve. Mësohet se materialet procedurale i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Gjirokastër, për veprën penale “Kultivimi i lëndëve narkotike”.

The post Asgjësohen 3100 rrënjë kanabis appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img