15,06,2024

Asgjësohen 2000 rrënjë kanabis, në pranga autori

Must Read
Kanabis

Bimët janë gjetur të kultivuara në kubikë në fshatin Çetë, në Pyllin e Teshilit, në një serë. Gjithashtu pranë kësaj sere u gjet dhe një sipërfaqe e shpyllëzuar dhe e përgatitur për të mbjellë këto bimë. Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Berat, për veprën penale “Kultivimi i bimëve narkotike.

The post Asgjësohen 2000 rrënjë kanabis, në pranga autori appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ka ndërruar jetë Veterani i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës , nënoficeri, Rreshteri i parë i FSK-së Muhamet R. Beqiri

Është ndarë nga jeta veterani i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, nënoficeri i Forcës së Sigurisë së Kosovës, Rreshterit i...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img