16,04,2024

Arsyeja interesante pse Lorik Cana nuk publikon kurrë fotografi të djalit të tij

Must Read

Një pyetje nga një tifoz ishte se pse nuk e prezanton djalin e tij Boikenin në media.

Ai ka thënë se ka frikë se do i marrin msysh djalit dhe kjo është arsyeja pse nuk publikon fotot të tij.

“Djalin (Boikeni) nuk e tregoj në media se është ende i vogël dhe kam frikë se do e merrni mësysh. Kur të rritet dhe pak ju premtoj se do ua tregoj si duket”.

“Unë jam pak me të vjetrën, besoj pak nga ato që kanë thënë gjyshërit tonë, nuk dua t’i bini mësysh”, tha Cana.

Tutje gjakovari deklaroi se dëshiron që djali i tij të merret me sportin e tenisit.

“Kam dëshirë që djali të bëhet tenist, do doja të bëhej tenisti i parë shqiptar që arrin diçka. Jam tifoz i Federerit, është më i miri në histori”, përfundoi Cana. /Telegrafi/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në Ferizaj u shënua 16 Prilli-Dita e të Zhdukurve me Dhunë

Me rastin e 16 Prillit - Ditës të të Zhdukurve me Dhunë në Komunën e Ferizajt, Komuna e Ferizajt...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img