17,04,2024

Arsenal – West Brom, tifozët e shokojnë klubin me këtë veprim

Must Read

arsenal

Tifozët e Arsenalit kanë befasuar me një vendim të tyre.

Sipas asaj çfarë shkruajnë mediat në Angli, tifozët e Arsenalit kanë vendosur që në takimin e të enjtes mbrëma me West Brom, të largohen nga stadiumi në minutën e 75 të takimit.

Madje, një numër i madh i tifozëve të Arsenalit të cilët kanë biletë sezonale kanë vendosur të mos shkojnë fare në këtë takim.

Arsyeja kryesore e këtij veprimi nga tifozët e Arsenalit është frustrimi që tifozët kanë me ekipin, i cili ka pasur paraqitje të dobëta së fundmi dhe përsëri dështoi në garën për titull.

Shikueshmëria në takimin Arsenal West Brom pritet të jetë me ulëta në stadiumin ‘Emirates’ në histori të Premier Ligës. /Gazeta Blic/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në Ferizaj u shënua 16 Prilli-Dita e të Zhdukurve me Dhunë

Me rastin e 16 Prillit - Ditës të të Zhdukurve me Dhunë në Komunën e Ferizajt, Komuna e Ferizajt...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img