02,12,2023

Arrestohet shqiptari, iu gjetën 30 kg drogë nën krevat

Must Read

R., 24 vjeç, me precedentë të mëparshëm kriminalë dhe leje të rregullt qëndrimi, është vënë në pranga pas një kontrolli që policia ka ushtruar në apartamentin e tij.

Karabinierët kanë gjetur nën krevatin ku flinte 30 kg lëndë narkotike, prej të cilave 10 heroinë dhe 20 kokainë.

Droga ishte ndarë në kallëpe dhe ishte e destinuar për tregun vendas.

The post Arrestohet shqiptari, iu gjetën 30 kg drogë nën krevat appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img