21,04,2024

Arrestohet pronari grek i bariut shqiptar që u gjet pa kokë

Must Read
Foto nga vendi i krimit

Mbrëmjen e të martës u bë e ditur se në një kamper që i përkiste pronarit, policia gjeti dy kallashnikovë, 9 karikatorë dhe 180 fishekë, si dhe një pistoletë të tipit Tokarev.

Lajmi u transmetua nga agjencia zyrtare e lajmeve ANA-MPA. Agjencia citon burime të policisë sipas të cilës armët e gjetura nuk kanë lidhje me vrasjen e 26 vjeçarit.

I riu shqiptar u gjet të hënën paradite nga pronari i vet. Trupit pa jetë i mungonte koka. Pas ekspertizës mjeko ligjore rezultoi se viktima ishte qëlluar me armë gjahu dhe se plumbi ishte ngulur në mushkërinë e tij.

The post Arrestohet pronari grek i bariut shqiptar që u gjet pa kokë appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Vrasje e mbetur në tentativë në Ferizaj

Me datën 19.04.2024 në ora 17:47 policia rajonale e Ferizajt ka pranuar një informatë se në udhëkryqin e rrugëve...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img