15,06,2024

Arrestohet pedofili 73-vjeçar, që abuzoi me 7 vjeçaren

Must Read
Arrestim, Ilustrim

I arrestuari është shtetasi me iniciale T. T.

Burime policore bëjnë me dije se denoncimi për rastin nëm fjalë është bërë nga nëna e viktimës.

“Vajza ka qenë duke u kthyer nga shkolla, ndërsa pedofili e ka ndaluar dhe ka kryer sulm seksual mbi të”, thuhet në komunikatën e policisë.

Policia po punon për zbardhjen e ngjarjes.

The post Arrestohet pedofili 73-vjeçar, që abuzoi me 7 vjeçaren appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ka ndërruar jetë Veterani i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës , nënoficeri, Rreshteri i parë i FSK-së Muhamet R. Beqiri

Është ndarë nga jeta veterani i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, nënoficeri i Forcës së Sigurisë së Kosovës, Rreshterit i...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img