04,06,2023

Arrestohet një qytetarë pasi sulmoi policët

Must Read

kamenice-arrestim

Një qytetarë në Kamenicë është arrestuar nga Policia e Kosovës pasi i njëjti ka sulmuar këta të fundit.

Polici raportohet të ketë pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dashur të dërguar në Spital për të marrë trajtim mjekësor.

Ngjarja raportohet të ketë ndodhur në fshatin Hogoshte të Kamenicës dje pasdite.

Policia raporton se i dyshuari me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje./KosovaPress/

 

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ferizaj: Podujeva pritet të vërshohet nga tifozët e zjarrtë të klubit tonë

Klubi i Futbollit, Ferizaj, ka njoftuar se janë gati për ndeshjen e nesërme ndaj Lirisë, në kuadër të barazhit. Ferizaj...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img