13,04,2024

Arrestohet një qytetarë pasi sulmoi policët

Must Read

kamenice-arrestim

Një qytetarë në Kamenicë është arrestuar nga Policia e Kosovës pasi i njëjti ka sulmuar këta të fundit.

Polici raportohet të ketë pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dashur të dërguar në Spital për të marrë trajtim mjekësor.

Ngjarja raportohet të ketë ndodhur në fshatin Hogoshte të Kamenicës dje pasdite.

Policia raporton se i dyshuari me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje./KosovaPress/

 

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Një muaj paraburgim ndaj V.A., i dyshuar për vrasjen e ish-gruas në Ferizaj

Ferizaj, 13 prill 2024 – Gjykata Themelore në Ferizaj – Departamenti i Krimeve të Rënda  ka aprovuar kërkesën e...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img