11,12,2023

Arrestohet me drogë në Suedi, djali i Mehmet Shehut

Must Read
Skënder Shehu

Arrestimi i Skënder Shehut është bërë një muaj më parë, por lajmi u publikua sot, 17 maj.

Sipas burimeve të Ora News Skënder Shehu është arrestuar pasi u kap në banesën e tij me një sasi të konsiderueshme marihuane.

Marihuanë u gjet në banesën e cila ishte e regjistruar në emër të Skënder Shehut dhe në emër të një shtetasi të huaj dhe ishte marrë me qira.

Autoritetet suedeze vijojnë hetimet për Shehun dhe shtetasin tjetër, në lidhje me sasinë e marihuanës së gjetur.

Ndërsa nga policia shqiptare nuk kemi një informacion në lidhje me këtë arrestim.

The post Arrestohet me drogë në Suedi, djali i Mehmet Shehut appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Paraburim prej 40 ditësh për “baronin e drogës” Gëzim Çela, i cili dje u arrestua në Ferizaj

Paraburgim ndaj G.Ç., i kërkuar nga Republika e Shqipërisë në bazë të urdhër arrestit ndërkombëtar për shkak të veprave...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img