03,12,2023

Arrestohet i shpalluri në kërkim për vrasje në tentativë

Must Read
arrestim, foto ilustrim

27-vjeçari Rudens Miri nga Fushë-Kruja, ishte shpallur në kërkim në gusht të 2015-ës, pasi ndaj tij ka pasur një urdhër arresti të prokurorisë për këto vepra penale.

27-vjeçari aktualisht është i shoqëruar në Drejtorin Vendore të Policisë Tiranë.

The post Arrestohet i shpalluri në kërkim për vrasje në tentativë appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img