28,05,2024

Arrestohet i dyshuari që i thyen xhamat e veturës dhe sulmon pronaren

Must Read

Ferizaj– Policia e Ferizajt ka bërë  të ditur se ka arrestuar një të dyshuar i cili pasi ka thyer xhamat e veturës ka sulmuar edhe pronaren të cilës I ka shkaktuar  lëndime trupore.

I dyshuari  është arrestuar dhe  me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person në Ferizaj, i dyshuar se ka kryer rrëmbim të një personi në Fushë Kosovë

Me datë 25.05.2024 rreth orës 09:35 policia rajonale e Ferizajt ka pranuar një informatë me telefon nga një femër...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img