09,12,2023

Arrestohet gruaja në Ferizaj, në gjendje të dehur kanosi me gërshërë një burrë

Must Read

Është arrestuar një grua në Ferizaj pasi dyshohet se në gjendje të dehur e ka kanosur me gërshërë një burrë.

E dyshuara është dërguar në mbajtje.

“KANOSJE- Rr. Ahmet Kaçiku, Ferizaj  20.11.2023, 23:45. Është arrestuar e dyshuara femër kosovare pasi që e njëjta në gjendje të dehur me një palë gërshërë kishte shkuar në oborrin e viktimës mashkull kosovar dhe të njëjtin e kishte kanosur. Pas intervistimit me vendim të prokurorit e dyshuara është dërguar në mbajtje.”

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Paraburim prej 40 ditësh për “baronin e drogës” Gëzim Çela, i cili dje u arrestua në Ferizaj

Paraburgim ndaj G.Ç., i kërkuar nga Republika e Shqipërisë në bazë të urdhër arrestit ndërkombëtar për shkak të veprave...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img