07,12,2023

Arrestohet 30 vjeçari, përndiqte ish të fejuaren pas ndarjes

Must Read

perndjekje

Një 30 vjeçar është arrestuar nga efektivët e Policisë së Komisariatit Nr.2 në Tiranë pas denoncimit të bërë nga ish e fejuara.

Mësohet se vajza i është drejtuar organeve policore pasi nuk ka duruar dot më përndjekjen që i bënte ish-bashkëjetuesi.

Bëhet me dije se çifti kishte kohë që ishte ndarë dhe nuk jetonin më bashkë, por burri, nuk e kishte lënë të qetë ish të fejuarën.

Rreth orës 20:00, u arrestua në flagrancë 32 vjecari me inicialet H.D, banues në Tiranë.

Sipas komunikatës zyrtare, dyshohet se i riu në mënyrë të vazhdueshme, ka përndjekur ish bashkëjetuesen, shtetasen I.C, vjeç 30, banues në Tiranë.

Ai akuzohet për “Përndjekja”, sipas Nenit 121/a të Kodit Penal.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Nënshkruhet marrëveshja për ndërtimin e Qendrës së Mjekësisë Familjare në Prelez të Muhaxherve

Gajtë ditës së sotme kryetari i Ferizajt Agim Aliu ka nënshkruar një marrëveshje me shoqatën "Qëndresa Kosovare" për...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img