02,12,2023

Arrestohet 27-vjeçari, ngacmoi seksualisht 5-vjeçaren

Must Read
Policia shqiptare

 

Ngjarja ka ndodhur në rrugën ‘Vath Koreshi’ në Tiranë ditën e djeshme.

Sipas policisë arrestuari është Mariglen Ramadani 27 vjeç, i cili u kap duke ngacmuar seksualisht 5-vjeçaren me iniciale B.E.

Materialet hetimore në ngarkim të tij i kaluan Prokurorisë së Tiranës.

The post Arrestohet 27-vjeçari, ngacmoi seksualisht 5-vjeçaren appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img