21,05,2024

Arrestohen tre persona që e shantazhonin vajzën me fotot nudo

Must Read
Ilustrim

Rasti në fjalë është denoncuar nga vetë vajzën në 25 mars të këtij viti.

“Seksioni për Hetimin e krimeve ndaj pronës ka referuar në Prokurorinë pranë Gjykatës së Krimeve të Rënda Tiranë, materialet proceduriale për veprën penale të ‘Shtrëngim me anë të kanosjes për dhënie pasurie’ e kryer në bashkëpunim, parashikuar nga Neni 109/b dhe 25 i Kodit Penal, në dëm të shtetases E. P., pas kallëzimit të bërë prej saj”, thuhet në njoftimin e policisë.

Operacioni “Hacker” ndaloi shtetasin Sokol Kraja, 19 vjeç, për të cilin u vendos masa e sigurisë “Arrest me Burg”, si dhe shokët e tij, E.S., 18 vjeç dhe A. B., vjeç, ndaj të cilëve u vendos masa e sigurisë “Detyrim paraqitjeje”.

Ne cilësinë e provës materiale u sekuestruan aparate celularë dhe karta të ndryshme sim./shekulli

The post Arrestohen tre persona që e shantazhonin vajzën me fotot nudo appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Caktohen dy ditët se kur do të mbahet testi i Arritshmërisë

Mbi 23 mijë nxënës më datë 25 dhe 28 qershor do t’i nënshtrohen testit të Arritshmërisë. Këtë vit shpërndarja...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img