16,04,2024

Arrestohen dy të rinj të shpallur në kërkim

Must Read
Arrestim /foto ilustrim

Gjykata e Apelit Tiranë me më datë 29 prill të vitit të kaluar ndaj Hilës ka lënë në fuqi vendimin e Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, e cila e ka dënuar me 7 vjet burgim për veprën penale “Prodhim dhe shitje e narkotikëve”.

Ndërkohë, ndaj Sinës Gjykata e Shkallës së Parë Fier më 2 prill të këtij viti ka caktuar masën e sigurisë “Arrest me burg” për veprën penale “Prodhim dhe shitje narkotikësh”.

The post Arrestohen dy të rinj të shpallur në kërkim appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në Ferizaj u shënua 16 Prilli-Dita e të Zhdukurve me Dhunë

Me rastin e 16 Prillit - Ditës të të Zhdukurve me Dhunë në Komunën e Ferizajt, Komuna e Ferizajt...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img