04,03,2024

Arrestohen dy policë në Qafë Morinë, lejuan arratisjen e kosovarit që kërkohej ndërkombëtarisht

Must Read

Sipas akuzës dy efektivët nuk kanë bërë detyrë, gjë që solli dhe arratisjen e një të ndaluari nga Kosova. Bëhet fjalë për Xhevat Thaçin, i cili është shpallur në kërkim ndërkombëtar, shkruan tvklan.

Ata akuzohen për “Shpërdorim të detyrës” për ngjarjen që ka ndodhur më 13 korrik kur Xhevat Thaçi, i ndaluar prej tyre, iu ka ikur nga duart teksa po e shoqëronin.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person për falsifikim të parasë në Ferizaj 

Me datën 28.02.2024, rreth orës 23:00 policia e stacionit në Ferizaj ka pranuar një informacion se në një lokal,...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img