19,06,2024

Anjeza Shabani apelon vendimin që e lë në burg

Must Read
Anjeza Shabani

 

Masa ishte dhënë nga Gjykata e Tiranës pas publikimit të një videoje ku ajo shfaqej duke dhunuar fizikisht një fëmijë 3-vjeçar.

Ajo do të përballet gjithashtu edhe me akuzën e evazionit fiskal, shmangien e detyrimeve tatimore dhe shmangien e deklarimit të të ardhurave.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Aliu: Nënkalimi për vetura dhe këmbësorë tek Stacioni i Policisë, tashmë ka mbyllur gjysmën e punimeve

Kryetari i komunës së Ferizajt, Agim Aliu, ka bërë të ditur se nënkalimi te stacioni i Policisë për vetura...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img