25,05,2024

Anita e pikëlluar për Ramushin, shpërthen në lot (Foto)

Must Read

Në seancë ishte edhe bashkëshortja e Haradianjt e cila priti vendim pozitiv nga gjykata franceze, por nuk rezultojë ashtu, transmeton lajmi.net.

Anita Haradianj sonte ka postuar një foto në rrjetin e saj social Instagram ku shihet shumë e pikëlluar, sytë e saj janë me lot.

Nga ndjekësit e saj ajo ka marrë mbështetej dhe u është kërkuar të qëndrojë e fortë pasi Haradianj shumë shpejt do të jetë në Kosovë.

Kujtojmë, se vendimi nga gjykata franceze për lirimin e Haradianjt do të jetë më 2 mars. /Lajmi.net/

 

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person në Ferizaj, i dyshuar se ka kryer rrëmbim të një personi në Fushë Kosovë

Me datë 25.05.2024 rreth orës 09:35 policia rajonale e Ferizajt ka pranuar një informatë me telefon nga një femër...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img