21,02,2024

Ancelotti paralajmëron Zidane-n: Championsi nuk të jep një mundësi të dytë

Must Read

73b15b7fd275a0c454882a9854cabc27_XL

Carlo Ancelotti ka paralajmëruar Zinedine Zidane që të ketë kujdes në ndeshjet e ardhshme në Ligën e Kampionëve.

Ish trajneri i Real Madridit, Carlo Ancelotti ka këshilluar trajnerin Zinedine Zidane që të ketë kujdes me ndeshjet e ardhshme në Ligën e Kampionëve. Ai tha se Zidane dhe lojtarët duhet ta analizojnë me kujdes ndeshjen e parë kundër Wolfsburgut, pasi Liga e Kampionëve nuk të jep një mundësi të dytë. “Zidane dhe lojtarët duhet ta analizojnë mirë ndeshjen ndaj Wolfsburgut, pasi përmbysja nuk është e lehtë. Në Ligën e Kampionëve nuk ka mundësi të dytë”, tha Ancelotti për Marca.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Diskutohet orari i barnatoreve për qytetin e Ferizajt

Sot është mbajtur konsultimi publik për plotësim-ndryshimin e Rregullores për caktimin e orarit të punës së veprimtarive afariste dhe...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img