25,05,2024

Ambasadori Lu i shkon në vizitë ministrit të ri të drejtësisë

Must Read

Takimi ka vetëm pak minuta që ka nisur dhe po zhvillohet në zyrën e Vasilit në ministri. Ky është takimi i parë i Lu-së me ministrin e ri, pas shkarkimit të Ylli Manjanit nga ky post.

Vazhdimësia e qeverisë për zbatimin e reformës është një nga temat që do diskutohet në takimin me dyer të mbyllura.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person në Ferizaj, i dyshuar se ka kryer rrëmbim të një personi në Fushë Kosovë

Me datë 25.05.2024 rreth orës 09:35 policia rajonale e Ferizajt ka pranuar një informatë me telefon nga një femër...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img