02,12,2023

Ambasadori francez: “Euro 2016” ndryshoi perceptimin për shqiptarët

Must Read
Tifozë shqiptarë në Lion

“Ishte shumë më ndryshe nga çfarë kemi parë. ‘Euro 2016’ ndryshoi perceptimin që ekzistonte për shqiptarët. Imazhi i Shqipërisë ka ndryshuar në dy drejtime. Keni një tifozëri fantastike dhe një ekip shumë të mirë”, ka thënë Fittousi nga qyteti i Beratit.

Ambasadori francez në Shqipëri

The post Ambasadori francez: “Euro 2016” ndryshoi perceptimin për shqiptarët appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img