21,02,2024

Ambasada e SHBA-së në Tiranë, sqaron kërcënimin për deputetët

Must Read
Donald Lu

“Donim të ishim të qartë që të mos kishte asnjë keqkuptim më pas”, ka thënë zv.ndihmës sekretari amerikan i shtetit, Hoyt Yee.

“Ambasada i diskutoi këto pasoja me partitë politike sipas udhëzimeve specifike nga Washingtoni” thuhet më tej.

Në reagim përgëzohet parlamentin që e miratoi këtë reformë jetike dhe përgëzoi popullin e Shqipërisë që kërkoi ndryshim.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Diskutohet orari i barnatoreve për qytetin e Ferizajt

Sot është mbajtur konsultimi publik për plotësim-ndryshimin e Rregullores për caktimin e orarit të punës së veprimtarive afariste dhe...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img