13,06,2024

Alivanoset një nënë në Tiranë, kur policia ia merr karrocen me kokoshka (Video)

Must Read
Nje grua qe shiste kokoshka, alivanoset kur policia ia mori karrocen

Njerëz të veshur me uniformën e policisë bashkiake që veprojnë 10 herë më të dhunshëm se vetë forcat special të Policisë së Shtetit.

As rasti i gjobitjes absurde të një gruaje të vjetë për një tufë spinaq pak kohë më parë e shumë e shumë denoncime të tjera të barbarisë së policëve bashkiakë të Erjon Veliajt nuk ka ndikuar aspak në vetpërmbajtjen e kësaj trupe policore që pak nga pak ka marrë trajntën e një bande gjobëvënësisht e dalë jashtë kontrollit.

Aktivisti Besjan Besha ka denoncuar sot, dhunën e radhës së bandës së “bastardëve pa lavdi” të Erjon Veliajt. Në një postim në facebook shoqëruar edhe foton përkatëse Pesha shkruan se: “Kjo zonje eshte e shtrire tani te Pallati i Kongreseve. Policia Bashkiake i mori karocen e kokoshkave dhe asaj i ra te fiket nga stresi. Nuk ka 5000 leke te paguaje gjoben per ta rimarre. Kam 20 min qe kam marre ne tel ambulancen dhe askush nuk duket. Per kokoshkat u deshen 5 minuta, dy furgona dhe nje kamioncine. Per shendetin e saj asnje”.

I pafuqishëm si qytetar për të bërë më shumë në këtë pikë Pesha e mbyll postimin e tij me fjalët: “Nuk kam fuqi as te shaj e as te mallkoj. Jam pa fjale. Bini nje ambulance o plehra, te pakten nje ambulance”.

The post Alivanoset një nënë në Tiranë, kur policia ia merr karrocen me kokoshka (Video) appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në 25 vjetorin e çlirimit të Ferizajt mbahet ekspozita me fotografi “Gratë në rrugën e lirisë”

Gratë dhe vajzat e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, trimëreshat, heroinat e luftës për liri, gratë e lirisë - në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img