17,07,2024

Aliu: Nënkalimi për vetura dhe këmbësorë tek Stacioni i Policisë, tashmë ka mbyllur gjysmën e punimeve

Must Read

Kryetari i komunës së Ferizajt, Agim Aliu, ka bërë të ditur se nënkalimi te stacioni i Policisë për vetura dhe këmbësorë tashmë ka përfunduar gjysmën e punës dhe pothuajse është në fazën përfundimtare.

I pari i komunës ka publikuar një video në faqen e tij zyrtare në Facebook, ku shihen pamje nga realizimi i këtij projekti.

“Vepra madhore infrastrukturore e transformimit urban – Nënkalimi për vetura dhe këmbësorë tek Stacioni i Policisë, tashmë ka mbyllur gjysmën e punimeve për të vijuar me dinamikë të lartë edhe në gjysmën tjetër, çdo ditë drejt e më pranë përfundimit”, ka thënë Aliu.

https://www.facebook.com/AgimAliuPDK/videos/1601557454026786

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person për përdorim të armës

Policia e stacionit në Ferizaj me datën 15.07.2024 rreth orës 23:30 ka pranuar një informacion se në rrugën  ‘’Vëllezërit...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img