16,04,2024

Albin Kurti proteston në Shkup (Foto)

Must Read
Albin Kurti 28 nëntor

Protesta e organizuar nga Këshilli i shqiptarëve të Maqedonisë, po mbahet në një vjetorin e ngjarjeve të Kumanovës, si dhe ditës së Evropës.

Sipas Express, Kurti i është bashkëngjit protestës nga aeroporti i Shkupit, pasi është kthyer nga një udhëtim.

Lëvizja Vetëvendosje dje i ka dhënë përkrahje publike kësaj proteste kundër qeverisë në Shkup.

Albin Kurti

The post Albin Kurti proteston në Shkup (Foto) appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në Ferizaj u shënua 16 Prilli-Dita e të Zhdukurve me Dhunë

Me rastin e 16 Prillit - Ditës të të Zhdukurve me Dhunë në Komunën e Ferizajt, Komuna e Ferizajt...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img