17,04,2024

Aksidentohet rëndë një veturë e KFOR-it me një autobus (Foto)

Must Read

Untitled1

Një aksident ka ndodhur sot në mëngjes në dalje të Fushë Kosovës, afër pikës së derivateve të naftës Hib Petrol.

Në aksident janë përfshirë një autobus dhe një automjet i KFOR-it, raporton lajmi.net.

Nga fotot e siguruara nga lajmi.net, shihet se vetura e KFOF-it, ka goditur pjesën e pasme të autobusit, i cili është linjës Grabovc – Prishtinë.

Nuk raportohet se në aksident ka pasur të lënduar. /lajmi.net

1

4-16 3-24

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në Ferizaj u shënua 16 Prilli-Dita e të Zhdukurve me Dhunë

Me rastin e 16 Prillit - Ditës të të Zhdukurve me Dhunë në Komunën e Ferizajt, Komuna e Ferizajt...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img