23,07,2024

Aksidentohen nxënësit në Pukë, katër të lënduar

Must Read

Nxënënsit u dërguan në spital për të marrë ndihmën mjekësore dhe janë jashtë rrezikut për jetën.

Dy drejtuesit e automjeteve do të merren në pyetje për hedhur dritë rreth ngjarjes./lapsi.al

The post Aksidentohen nxënësit në Pukë, katër të lënduar appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Universiteti i Shkencave të Aplikuara në Ferizaj hap konkursin për pranimin e studentëve të rinj

Universiteti i Shkencave të Aplikuara në Ferizaj (UShAF) ka hapur sot konkursin për pranimin e studentëve të rinj në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img