15,06,2024

Aksidentohen 8 makina në autostradën Tiranë-Durrës

Must Read
Policia

Burime të Shekullitnga policia bëjnë të ditur se nga përplasja e 8 makinave nuk ka pasur asnjë të lënduar, por vetëm dëmtime të automjeteve.

Mësohet se nga përplasja e automjeteve është rënduar trafiku. Ndërkohë policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

The post Aksidentohen 8 makina në autostradën Tiranë-Durrës appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ka ndërruar jetë Veterani i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës , nënoficeri, Rreshteri i parë i FSK-së Muhamet R. Beqiri

Është ndarë nga jeta veterani i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, nënoficeri i Forcës së Sigurisë së Kosovës, Rreshterit i...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img